.

.

Долна Облека За Жени Шуплива Црна Чипка Долна Облека За Чипка Ноќница Клубска Облека

Долна Облека За Жени Шуплива Црна Чипка Долна Облека За Чипка Ноќница Клубска Облека

DEN 0.67
Износ

Големина : С Биста : 88см/34,65" Половината : 66-94см/25,98-37,01" Должина : 65см/25,59" Големина : М Биста : 92см/36,22" Половината : 70-98см/27,56-38,58" Должина : 66см/25,98" Големина : Л Биста : 96см/37,80" Половината : 74-102см/29,13-40,16" должина : 67см/26,38" големина : xl биста : 100см/39,37" Половината : 78-106см/30,71-41,73" должина : 68см/26,77" големина : xxl биста : 104см/40,94" половината : 82-110см/32.28-43.31" должина : 69см/27.17" прекрасен избор за денот на вљубените, меден месец, Свадба годишнина, невестински туш, Датира Ноќ, Божиќ, будоар пука, моминска вечер и секоја слатка ноќ. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.

R

Им се допаѓа и на купувачите