.

.

Жените Плус Големина Блузи Дозвола Женска Мода Цветни Растителни Печати Женски Круг Вратот Лабава Маица Продажба Се Занимава Попуст

Жените Плус Големина Блузи Дозвола Женска Мода Цветни Растителни Печати Женски Круг Вратот Лабава Маица Продажба Се Занимава

DEN 1.33
Износ

Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Сезона : Летен Пол : Женска Пригода : Мода, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Должина На Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : О-Дебелина На Вратот : Стандардниот Пакет вклучува : 1 Компјутер Жени Блузенота : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) ?[Лесна и Брза Сува Ткаенина] : материјалот на овој врв е издржлив, дише, удобен, лесен, пријателски за кожата, удобен и еластичен. Многу убави детали, убав крој, убав дизајн, висококвалитетни ткаенини. Овој женски врв ќе ви даде шармантна и елегантна крива на телото. Суштински врв за женската летна гардероба. ?[Разновидни Прилики] : Овие брзи суви летни врвови се совршени за јога, велосипедизам, одбојка, бејзбол, вежбање, фитнес, кревање тегови, пешачење, кампување, патување, атлетика, голф, риболов, качување, кајакарење, возење велосипед, пешачење, трчање, џогирање,вежбање, на отворено, секаков вид тренинг или секојдневна секојдневна употреба. Овие врвови можат да обезбедат голема заштита од штетни ултравиолетови зраци за време на активности на отворено. ?[Совршен Натпревар] : Спарете со шорцеви со висок струк, мини здолништа, фустан, фармерки или панталони, совршени за излегување, плажа, клуб, забава, ноќно излегување, одмор, викенд, шопинг, улична облека, канцеларија, дневна облека, датум, фестивал итн. Обичните слатки врвови може да се носат во топол и топол ден,пролет, fall и лето. Создадете секојдневен, елегантен, гламурозен и женствен изглед. ?[Активност] : овие врвови се совршени за Посебна Ноќ, Како Денот на Вљубените, брачната ноќ, Подароците За Меден Месец, Невестинскиот Туш, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Велигден, Роденден, Годишнина или Празник итн. Уникатниот стил на дизајн го прави одличен подарок за вашата мајка, баба, тетка, сестри, пријатели, сопруга и девојка. ?[ Упатства За Нега] : Рачно Перење Во Нежна Ладна Вода/ Машинско Перење Во Вреќа За Перење/ Одвоено Перење Во Боја/ Испеглајте Ги Наборите Пред Фотографирање/ Не Избелувајте/Не Сушете Се. Ве молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате! Следете ја нашата табела за големина и измерете ги мерењата на половината. Различни поставки на мониторот значат дека боите може малку да се разликуваат. Ќе се потрудиме да ажурираме нова боја, можете да ја додадете во вашата листа на желби за лесно пребарување.

R

Им се допаѓа и на купувачите