.

.

Дизни Женски Далматинци Маичка

Дизни Женски Далматинци Маичка

DEN 319.84
Износ

Ќе ви се допадне да ја носите Оваа бебешка Сина маица"101 Далматинец" Со вашиот омилен пар панталони или шорцеви!. Женски (Помлади) големини. 65% Полиестер, 35% Вискоза. Произведено Во Кина. Дизни Помлад Женски Бебе Сина 101 Далматинец Кученце Куче Маица МАИЦА XS.

R

Им се допаѓа и на купувачите