.

.

Диви Боби, Мама Елф Грди Божиќ Џемпер Жени Тенок Одговара Помлади Мета, Виолетова Брзање, Големи

Диви Боби, Мама Елф Грди Божиќ Џемпер Жени Тенок Одговара Помлади Мета, Виолетова Брзање, Големи

DEN 319.84
Износ

Оваа грда кошула што врти глава е токму она што треба да го добиете во празничниот дух на урнебесен начин. Со нашите трендовски и духовити дизајни, сигурно ќе зборувате за забавата. Без оглед на приликата, нема подобар подарок од тоа да им дадете добра смеа на вашите пријатели и семејство. Сите сакаат мека, удобна облека без разлика дали сте надвор или само лежите низ куќата, затоа се погриживме нашите производи да бидат изработени од ткаенина со врвен квалитет. Дивиот Боби нуди различни производи од маици, резервоари, дуксери, екипажи и доаѓаат во низа повеќе големини и бои. Ви ги пренесуваме најновите најголеми графики, трендови, жешки теми и модерни стилови. Подгответе се Да бидете Хит На Забавата! Имаме Совршен Грд Божиќен принт за вас. Нашите дизајни се одлични за смеење. Ќе бидете чевли за Првата Награда. О, Толку Удобна, Помлада Маичка Со Кратки Ракави Со Подолга Должина на Телото и Ракави Со Капачиња за Повеќе Стилски изглед, Наречена Совршена Маичка. Совршен За Секој Ден, Дружење Или Ноќ Во Градот Женската Маица Со Кратки Ракави Доаѓа во Различни Ладни Бои Направени со 3,8 Мл. Памук со прстен што Содржи Јака За Ребро За Бебиња 1х1 и Сатенска Етикета за ваша удобност . Помлад Одговара За Полабаво Вклопување Ве Молиме Купете Една Големина Нагоре. Големина на кошулата И Водич За Боја : Создадовме Уникатна Табела За Големини Само За Диви Боби Кошули, Проверете Дали Ја Повикувате Нашата Табела Со Големини За да Бидете Сигурни Дека Ќе Ја Изберете Големината Што Е Соодветна за вас! Имајте на ум дека ова е нашата табела со големини што не треба да се меша со онаа што Ја нуди Амазон. Поинаку е! Ние Даваме Се од Себе За Да Ја Претставиме Секоја Боја Што Е Можно Попрецизно, но Боите Може да Изгледаат Различни на Секој Екран.

R

Им се допаѓа и на купувачите