.

.

Начин Да Се Прослави Денот На Жената Свети Патрик Раглан Ракав Бејзбол Маичка

Начин Да Се Прослави Денот На Жената Свети Патрик Раглан Ракав Бејзбол Маичка

DEN 1.67
Износ

Како што воздухот станува поладен или забавите одат добро во ноќта, На овој Начин Да Ги Прославите Бејзбол Маиците со Ракави раглан имаат стилска и празнична графика совршена за Тоа Навивање На Денот На Свети Патрик и секое друго време од годината се чувствувате среќни. Со нивната мека ткаенина од дрес што дише, тие се чувствуваат како вашата омилена маичка од првиот пат кога ќе ги носите, а со полу-монтиран стил и полу-монтиран плус стил, можете сами да ги носите овие шик маици или совршено под јакна. Контрастните ракави во стилот на раглан во боја обезбедуваат карактеристичен изглед и нудат поголема удобност и слобода на движење. Достапно со разни Графики За Денот На Свети Патрик, секоја со различен дизајн во стилот на детелина, ќе биде тешко само да се избере еден! Подгответе се да го прослават Со Овие Женски И Женски Плус Начин Да Го Прослават Денот На Свети Патрик Раглан-ракав Графички Бејзбол Маици. Начин На Славење На Женскиот И Женскиот Плус Денот На Свети Патрик Раглан Ракав Бејзбол Маичка : 80% Рециклиран Полиестер / 20% Памучен Дрес. Раглан стил 3/4 должина ракави. Полу-опремени. Јака на вратот на екипажот. Контрастни ракави во боја и врзување на вратот. Отстранување на влага. Миси големини-S-XXXL. Достапно во различни графики, сите со детелини на нив. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите