.

.

Аквагурд женска маичка со маичка со подолга должина

Аквагурд женска маичка со маичка со подолга должина

DEN 479.84
Износ

Земете го втурнувањето со овие разноврсни маици со V-вратот за жени. Одликувајќи се со малку подолга должина со контурен стил за да одговара на вашето тело и да останете во чекор со денешниот стил. Оваа кошула изгледа одлично слоевит или носи сам. 100% памук; Пакет од 3; Повлечете го затворањето; Машинско миење; Хедер е 93% памук, 7% полиестерска маица маица маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите