.

.

Грианлок Дами Пуловер Маица Маица За Одмор На Екипажот На Екипажот Дуксер Со Долги Ракави Жени Широки Крпеница Основна Боја Шиење Кафеава 2XL

Грианлок Дами Пуловер Маица Маица За Одмор На Екипажот На Екипажот Дуксер Со Долги Ракави Жени Широки Крпеница Основна Боја

DEN 243.04
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Обичен Дуксер, Есенска Есенска Блуза, Пуловер Со Долги Ракави Тип На Шема : Боја Блок Боја : Жолта, Црвена, Розова, Сива, Сина, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Долга Должина На Ракавот : должина на колковите Сезона : Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Модерен и стилски дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. 2. Меки врвови со одличен материјал, обезбедува целодневна удобност и топлина за претстојнатаumn и зима.3. Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави, работа, училиште, патување, одмор, основни итн. Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Дуксер Со Крпеница, Обични Врвови Во Боја, Туники Со Долги Ракави Дуксери со Пуловер на Вратот на Екипажот. Материјал-100% Полиестер. Женскиот Пуловер Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Врв Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Врвови, Блок Во Боја, Кошули Со Долги Ракави, Дуксери, Пуловер, Опуштено Вклопување. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите