.

.

Мултимонополски Женски Лажни Врвови На Вратот, Решетки Со Цврста Боја Со Долги Ракави Крпеница Ребрести Плетени Маици

Мултимонополски Женски Лажни Врвови На Вратот, Решетки Со Цврста Боја Со Долги Ракави Крпеница Ребрести Плетени Маици

DEN 2.67
Износ

Жените Се Потсмеваат Вратот Врвови, Долги Ракави Еднобојна Мрежа Крпеница Ребрести Плетени Маици. Карактеристики : . Дефинитивно одличен подарок за вашето семејство, пријатели или дури и за себе. Рачно/Машинско перење одделно во ладна вода и сушење на рацете. Ниско-пеглање. Ве молиме измерете ја големината следете ја нашата табела со големини според описот на производот. (Не Амазон Шема). Големина(см)ttttttttt TT T T T T T Tsleve : t60tsholder : t34. 8пресврт : t63. Mt Back Центар Должина : t64. 5t Bust : t79tsleve : t61tsholder : t36пресврт : t68. L t Back Центар Должина : t66. 5t Bust : t84tsleve : t62tsholder : t37. 2пресврт : t73. XL t Back Центар Должина : t68. 5t Bust : t92tsleve : t63tsholder : t39. 4пресврт : t81. Големина (инчи)tttttttttt T T T T T T T T T T tsleve : t23. 62 t Shoulder : t13. 70 пресврт : t24. 80 . М t Back Центар Должина : t25. 39 t Bust : t31. 10 tsleve : t24. 02 t Shoulder : t14. 17 пресврт : t26. 77 . L t Back Центар Должина : t26. 18 t Bust : t33. 07 tsleve : t24. 41 t Shoulder : t14. 65 пресврт : t28. 74 . XL t Back Центар Должина : t26. 97 t Bust : t36. 22 tsleve : t24. 80 t Shoulder : t15. 51 пресврт : t31. 89 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Црна, Бела, Кајсија, Розова. Пол : За Жените. Стил : Шик. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер. Добра мекост и убаво дишење. Лесен и удобен. Карактеристика : Долги ракави, потсмевачки врат, цврста боја, плетено ребро, мрежеста крпеница, тенок фит, основна должина. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : Секојдневни врвови, основен, уникатен и модерен стил, прави да изгледате пошармантно, издвојувајќи се во толпата. Натпревар : Трендовски плетени маици, се совршени за совпаѓање со вашите омилени здолништа, шорцеви, хеланки, фармерки, високи потпетици, станови итн. Повод : Погоден За секојдневниот живот, канцеларија, музички фестивал, работа, забава, клуб, сценско шоу, ноќно излегување, одмор, запознавање, плажа итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите