.

.

Конец Резервоарот Дизајни - Оваа Девојка Треба Пиво Женска Опуштена Маица Маица

Конец Резервоарот Дизајни - Оваа Девојка Треба Пиво Женска Опуштена Маица Маица

DEN 303.84
Износ

TREAD TANK® "ПРИКАЗНИ ШТО МОЖЕТЕ ДА ГИ НОСИТЕ" за Неа. Има приказна зад секоја кошула. Ние нудиме најудобни врвови со најмодерни дизајни. Нашата приказна се враќа во коренот на секојдневното носење со фокус на удобност и вклопување. Тое се заљубите длабоко во овој врв затоа што не само што ќе се чувствува одлично. Ќе бидете изненадени од тоа колку добро изгледа со вашата секојдневна облека. Печатени на една од нашите потпис релаксирана маица со дише графички. Стил без напор со овој супер удобен врв. Без разлика дали сте личност од кафе, родител, барател на авантури, љубител на животни (сирени и еднорози) или барате идеи за подароци. Имаме огромна колекција на дизајни што ќе одговараат на она што го барате. Нашите врвови се Секогаш Дизајнирани и Направени во САД. СТИЛ : задолжително удобно и ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ, СУПЕР МЕКИ мешавини од памук/полиестер/вискоза со СЛАБО ДЕКОЛТЕ, КРАТКИ РАКАВИ. ГОЛЕМИНА и ВКЛОПУВАЊЕ : АКО сте помеѓу големини, ВЕ МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. Моделот е 5 '9" и носи мала големина. [ЗАБЕЛЕШКА : генеричката табела со големина на Амазон погоре се разликува од оваа ставка.] ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ НА СЛИКИ. ПОВОД : Секојдневен/Полуформален/Работа/Училиште/Лето/Плажа/На Отворено. ДИЗАЈН : дишење пред печатени графички. УПАТСТВА ЗА НЕГА : машинско перење/Сушење Суво Ниско/Без Белило. Дизајниран и Печатен во САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите