.

.

Женска Трибленд Маица Со Кратки Ракави

Женска Трибленд Маица Со Кратки Ракави

DEN 3.00
Износ

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисти време по време миење после миење.Забавно и непочитувано - подгответе се за модниот изглед пролет/лето со овие уникатни забавни бои кои изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријателите. Клементин Женски Трибленд Маица Со Кратки Ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите