.

.

Преголеми Маици на луиенес За Жени Вратот На Екипажот О Тркалезен Врат Маица Со Пруги Врв

Преголеми Маици на луиенес За Жени Вратот На Екипажот О Тркалезен Врат Маица Со Пруги Врв

DEN 2.67
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Биста : 92см/36.22" Ракав : 17см/6.69" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 БИСТА : 96см/37.80" Ракав : 17.5 см/6.89" Должина : 71см/27.95" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 36 биста : 100СМ/39.37" ракав : 18см/7.09" должина : 72см/28.35" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 38 БИСТА : 104см/40.94" ракав : 18.5 См/7.28" должина : 73см/28.74" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 БИСТА : 108см/42.52" ракав : 19см/7.48" должина : 74см/29.13" женски постепени промени краток ракав лето мода о-ВРАТОТ БЛУЗА ЗАБЕЛЕШКА : ВЕ МОЛИМЕ СПОРЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНИТЕ НА ДЕТАЛИТЕ Со ВАШИТЕ пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Дизајнот на печатење ве прави повеќе мода 5.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Каузална што добивате : 1x жени врвови Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина XL 10 14 38 104cm/40.94" 18.5 cm/7.28" 73cm/28.74" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Ракав : 18.5 См/7.28" Должина : 73см/28.74" ?€Уникатен дизајн v-Вратот, лабава, печатење, се релаксираат одговара.Основниот врв со v вратот, едноставниот дизајн прави да изгледате повеќе стилски. ?●Материјал€ Мала тежина,еластична ткаенина,не проѕирна, мека и удобна облека. ①Натпревар е Совршен Со фармерки,хеланки, шорцеви, јога панталони, секојдневни панталони, синџир на џемпери, шал, ѓердан, чизми, потпетици, јакна или палта и така натаму. ?●Соодветна пригода●Секојдневни маички кошули убави за секојдневниот живот, домот,работата,спортот,забавата, одморот итн.Овој кроп блузи е неопходен моден предмет во женска гардероба. ?●Врв За перење ● Рачно перење Или нежно перење во машина во ладна вода, закачете или исушете ја линијата, Не избелувајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите