.

.

Женски женски обични Маици За Вратот На Екипажот Летна Плажа Со Еднобојни Врвови Обични Тркалезни Маици

Женски женски обични Маици За Вратот На Екипажот Летна Плажа Со Еднобојни Врвови Обични Тркалезни Маици

DEN 1.67
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски,Девојки Стил : Жени Летни Блузи, Маици За Вратот На Екипажот, Маици За Одмор На Плажа, Пуловер Со Кратки Ракави, Лабава Секојдневна Блуза Тип На Шема : Еднобојна, Печатена Боја На Пеперутка : Армиска Зелена, Мермерна, Портокалова, Светло Сива, Темно Сина, Темно Сина, Бела, Розова, Црвена, Светло Зелена, Сина, Зелена, Вино Црвена, Жолта, Црна (По Избор)Големина : С, м, Л, Xl, 2xl,3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Памучно Деколте : Тркалезна Должина На Ѓердан : Должина На Колковите : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор,Улица, Пикник, плажа Карактеристики : 1. Материјал : Памук. Добра количина на истегнување,дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : женски врвови со еднобојни бои, маици за вратот со лажичка, лабава секојдневна блуза, широк пуловер на плажа, врвови од туника, маици со кратки ракави.3. Карактеристики : женски летни блузи, блуза за печатење пеперутки, маици за одмор на плажа, модни маици, широка секојдневна блуза, блуза на вратот на екипажот.4. Совршен за пролет, лето погоден за различни прилики.Како што се носете секојдневно, забави, плажа, одмор, вечера, секојдневно на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот.5. Материјалот е многу мек и удобен.Совршен за мода и класичен дизајн,го прави погоден за носење во сите прилики.6. Дамите туника блузи е навистина мода и шик. Ткаенината е многу мека. Содржина на пакетот : 1 х Женски Маици Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Блузи, Маици За Вратот на Екипажот, Летна Маичка, Лабава Секојдневна Блуза, Широк Пуловер на Плажа, Врвови Од Туника. Материјал-100% Памук. Ткаенината е мека и удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневни маици со тркалезен врат, пуловер за печатење на срце, блуза од туника, лабави секојдневни маици за маици на плажа, секојдневни и модни. Повод-Едноставен и природен дизајн ја прави оваа туника врвна совршена за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење, датуми, викенд, датуми, плажа. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите