.

.

Ханес оригинал со кратки ракави за кратки ракави на женски памук

Ханес оригинал со кратки ракави за кратки ракави на женски памук

DEN 108.00
Износ

Оваа женска маица е толку удобна со правилно класично вклопување што ќе ве натера да сакате една кошула во секоја боја. Од нашето брендирање на потписи и бои до нашето иконо лого, оригиналите на Ханес се класични кул . Оваа женска маица е толку удобна со само-десно класично вклопување што ќе ве натера да сакате една кошула во секоја боја . 100% САД- Растениот памук обезбедува целодневна удобност (стилови на хедер се мешавина од памук) . кошула со кратки ракави со јака од ребрести екипа на екипаж . удобно, класичното вклопување не е премногу тесно или премногу губење.

R

Им се допаѓа и на купувачите