.

.

Ханес Најважен Женска Маица, Памучна Опуштена Маичка

Ханес Најважен Женска Маица, Памучна Опуштена Маичка

DEN 175.84
Износ

 Со еднаков фокус на удобноста и вредноста, колекцијата Hanes Essentials ја има целата гардероба што мора да ја имате. МЕКО И УДОБНО : руното од мешавина од памук-полиестер ве одржува топло без да ве оптоварува. ОДГЛЕДУВАНИ ВО САД : Направени Со одржливо одгледуван памук добиен од Американски фарми. ОБЛЕКА ОБОЕНА : гроздобер измиена и облека обоена за ретро изглед и чувство. ПРИЛАГОДЛИВО ВКЛОПУВАЊЕ : еластичен појас покриен Со Ткаенина со функционален, обоен за совпаѓање на влечење. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ : ребрести манжетни на отворите на нозете. ЏЕБОВИ СО СТРАНИЧНИ ШЕВОВИ : Практичните џебови со наклон ги држат најважните работи. ЦЕЛОСНА ДОЛЖИНА : 29-инчен инсем. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА : Ханес препорачува миење на овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.

R

Им се допаѓа и на купувачите