.

.

Inkdotpot Персоналните Жени Маица Врвот Само Се Оженил Свадба Најава Кошула

Inkdotpot Персоналните Жени Маица Врвот Само Се Оженил Свадба Најава Кошула

DEN 360.00
Износ

Покажете ја вашата љубов кон целиот свет со инкдотпотот персонализирана невеста маица. Отпечатоци кои траат живот-како твојата љубов. Среќно сте заедно со години, па зошто да не ја покажете својата љубов кон остатокот од светот. Овие прекрасни врвови за маици се дизајнирани да ви овозможат стилска и удобна облека.* Вклучува : Оваа Облека се состои од 1 Маица.* Дизајн на типографија : овој Дизајн На Типографија Со изреката Само Се Оженил целосно поврзани Со Невестата. Оваа маица печатена со букви е мека на допир, удобна и дише, изработена од одличен памучен дрес, удобна цел ден за носење.* Карактеристики : Удобна растеглива ткаенина, врат од Лажичка, прилагодени Маици, Блузи за венчавки, врв за свадбена Маичка, Долга должина, краток ракав, Врвови Од Туника за специјална пригода . * ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ДЕТАЛИ : Кликнете На Копчето Прилагоди Сега и оставете ни Ги Персонализираните Детали За Името/ Датумот или И Двете И Ние Ќе Го Поставиме Соодветно.* Мек И Лесен Материјал : оваа маица е Супер Мека / лесна/ редовно вклопување / Удобна и Дише за носење.* Ткаенина : Памучна Маичка.* Статистика на моделот : моделот на сликата е висок 175 см, а бистата 33" инчи носи Големина - (И) Мала* Нега : Измијте ја облеката одвнатре во ладна вода, исушете ја на суво, не четкајте на печатење, не пеглајте на печатење.* ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. Ако вашата големина е помеѓу две големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина. Ако ви се допаѓа нашиот стил, тогаш означете не на социјалните медиуми со тоа што ќе не означите на вашата слика Со Хаштаг : #inkdotpot #inkedforgood ® Покажете ја вашата љубов Кон целиот свет со inkdotpot персонализирана невеста маица. Отпечатоци кои траат живот-како твојата љубов. Среќно сте заедно со години, па зошто да не ја покажете својата љубов кон остатокот од светот. Овие прекрасни врвови за маици се дизајнирани да ви овозможат стилска и удобна облека. € Вклучува : Оваа Облека се состои од 1 Маица. € Типографија Дизајн : Оваа Типографија дизајн со велејќи дека "Само Се Оженил" целосно поврзани Со Невестата. Оваа маица печатена со букви е мека на допир, удобна и дише, изработена од одличен памучен дрес, удобна цел ден за носење. € Карактеристики : Удобна растеглива ткаенина, Врат За Лажичка, прилагодени Маици, Блузи за венчавки, врв за свадбена Маичка, Долга должина, краток ракав, Врвови За Туника за специјална пригода. ● ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ДЕТАЛИ : Кликнете На Копчето Прилагоди Сега и оставете ни Ги Персонализираните Детали За Името/ Датумот или и Двете И Ние Ќе Го Поставиме Соодветно. ● Мек И лесен Материјал : оваа маица е Супер Мека / лесна/ редовно вклопување / Удобна и Дише за носење. € Статистика на моделот : моделот на сликата е висок 175 см, а Бистата од 33 инчи носи Големина - (И) Мала Ткаенина : Памучен Дрес.

R

Им се допаѓа и на купувачите