.

.

Женски Летен Возбуда V-Вратот Краток Ракав Цврст Печатење Обичен Фустан Маица Врвот

Женски Летен Возбуда V-Вратот Краток Ракав Цврст Печатење Обичен Фустан Маица Врвот

DEN 319.84
Износ

Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S САД : 4 XL) велика БРИТАНИЈА : 8 еу : 34 биста : 96см/37.80" РАМО : 37см/14.57" РАКАВ : 56см/22.05" Должина : 62см/24.41" Големина : М Сад : 6 Велика БРИТАНИЈА : 10 еу : 36 биста : 100СМ/39.37" РАМО : 38см/14.96" ракав : 57см/22.44" ДОЛЖИНА : 63см/24.80" големина : Л САД : 8 велика британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 104см/40.94" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 58см/22.83" Должина : 64СМ/25.20" големина : xl САД : 10 Велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 108СМ/42.52" рамо : 40СМ/15.75" Ракав : 59cm/23.23" должина : 65cm/25.59" ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 112cm/44.09" Рамо : 41cm/16.14" РАКАВ : 60cm/23.62" ДОЛЖИНА : 66cm/25.98" женска ЛЕТНА возбуда v-вратот краток Ракав ЦВРСТ печатете обична облечена маица топбидете ВО ЦЕНТАРОТ на вниманието во ОВАА БЛУЗА со цврсто вклопување. Долгиот ракав и додадете ласкави детали што ќе направат да се чувствувате сигурни. Копчето додава дополнителен допир. Сезона : Лето : Женски Повод : Дневно, Секојдневен Тип На Шема : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Blouse Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths483496cm/37.80"37cm/14.57"56cm/22.05"62cm/24.41"M61036100cm/39.37"38cm/14.96"57cm/22.44"63cm/24.80"L81238104cm/40.94"39cm/15.35"58cm/22.83"64cm/25.20"XL101440108cm/42.52"40cm/15.75"59cm/23.23"65cm/25.59"XXL121642112cm/44.09"41cm/16.14"60cm/23.62"66cm/25.98"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Shoulder : 37cm/14.57"Sleeve : 56cm/22.05"Length : 62cm/24.41"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 38cm/14.96"Sleeve : 57cm/22.44"Length : 63cm/24.80"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 64cm/25.20"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm/42.52"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 65cm/25.59"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 66cm/25.98" материјалот е удобен и мек, а стилот е роман. Се користи во многу прилики, може да се носи дома, работа итн. Лесно за чистење, машинско перење и рачно перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите