.

.

Време И Тру Женска Туника За Вафли

Време И Тру Женска Туника За Вафли

DEN 1.33
Износ

Подготвени За Време на викендот И преголемиот топлински микс на Тру. Удобен и разноврсен, овој врв сигурно ќе инспирира секојдневни ансамбли. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина С. Опуштено вклопување. В-деколте; стил на пуловер. Долги ракави со раменици за паѓање. Детали за цвест. 68% Полиестер/29% Вискоза/3% Спандекс; Термичка Облога : 63% Полиестер/34% Вискоза/3% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Топлинска Туника Врвот За Жени Од Време И Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите