.

.

Грианлок Дами Обични Закривени Полите Маица Екипажот Вратот Шарени Маица Работа Долг Ракав Маица Небото Сина

Грианлок Дами Обични Закривени Полите Маица Екипажот Вратот Шарени Маица Работа Долг Ракав Маица Небото Сина

DEN 2.67
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обична Блуза Блузи Со Пуловер Со Долги Ракави, Блуза Со Туника За Жени, Обична Маица За Жени, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Еднобојна, Шарена Боја : Сина, Розова Сина, Розова, Виолетова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 92% полиестер, 8% Спандекснеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut Есенски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Едноставни, но блузи во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза на вратот на екипажот е неопходна за оваа пролет, лето иumn.2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датираат, работат, патуваат, партија, повик, одмор, итн.3. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Блузи, Маица Со Долги Ракави. Материјал-92% Полиестер, 8% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Еднобојна Маица Со Цврста Боја На Вратот на Екипажот, Секојдневни Широки Кошули со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите