.

.

Ракав Кошула За Жени Дами Мода Градиент Печати Три четвртини Ракав Круг Вратот Копче Кошула Жена Повик Лабава Зелена Л

Ракав Кошула За Жени Дами Мода Градиент Печати Три четвртини Ракав Круг Вратот Копче Кошула Жена Повик Лабава Зелена Л

DEN 1.33
Износ

Дами Мода Лист Печатење Три четвртини Ракав Тркалезна Вратот Копче Кошула Жена Повик Лабава Карактеристики : Висок Степен : Тоа Е Мека и удобна, Ви Обезбеди Пријатен Носење Искуство.Супер удобна и тежина прави да се чувствувате добро цел ден, ткаенината погодна за кожата има дарежливо дишење, што ве одржува ладни и удобни. Карактеристики : пуловер Со Копчиња Со Тркалезна линија на вратот, врвови со долги ракави, лабаво вклопување На Модното печатење, слаба, кошула со долги ракави со набори со тежина ве прави удобно. Повод : Секојдневен лабав стил совршен за секоја секојдневна активност, фестивал, излегување, секојдневна облека, ноќ, бизнис, одмор, одмор, патување, основни кошули за секоја модна жена или девојка. Натпревар : овие женски врвови со долги ракави се совршени за слоевитост на кардиган, тоа е стилски пар на парчиња со изјави со хеланки, слаби, макси здолништа/миди здолништа или шорцеви. Нега на облека : Машинско перење Со мрежеста кеса за да избегнете натрупување или ладно миење раце/закачување или сушење на линија/без белило/без хемиско чистење. Моден дизајн!Материјал : 60% Памук,40% Ленсезона : четири Сезони должина На Ракавот : Три четвртини Миење Ракави : Рачно перење, не белило, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Тип На Шема : Стил На Печатење : мода убава облека за трудници, Погодна За бремени жени моден дизајн ве прави попривлечниодлични за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас покажете подароци изработен е од материјали,Чувство На Мека Рака, Нема Никаква Штета На Вашата Кожасе Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-3см поради рачно Мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 парчиња големина.Usukeubustsleevellengthlarge81238112cm/44.09 "49cm/19.29" 70cm/27.56 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09 "Ракав : 49cm/19.29" Должина : 70cm/27.56 " Изработени од висококвалитетна удобна ткаенина, погодна за кожата, мека и удобна. Кружен пресек на вратот, секојдневен и удобен, носете го така што ќе се чувствувате многу опуштено, нема да се чувствувате непријатно. Едноставен стил на цврста боја, едноставен и недооценен, е разноврсен фустан, одете во која прилика да носите нема да се засрами. Лабаво вклопување, без разлика дали е дома или надвор, спортско неограничено, среќно секој ден. Должината на ракавот со седум точки е погодна за рано есенско носење, и топло и ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите