.

.

Женски Врвови Жени Обични Лабави Кошули V Вратот Кратки Ракави Модни Врвови За Печатење Маици Маици Флуоресцентни Зелени XXL

Женски Врвови Жени Обични Лабави Кошули V Вратот Кратки Ракави Модни Врвови За Печатење Маици Маици Флуоресцентни Зелени XXL

DEN 1.67
Износ

Женски Врвови Жени Обични Лабави Кошули V Вратот Кратки Ракави Цвет Печатење Чипка Врвови Маици Маици. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Розова,Жешка Розова,Виолетова,Темно Виолетова,Светло Виолетова,Сина,Небесно Сина,Кралска Сина,Цијан,Бела,Зелена,Нане Зелена,Флуоресцентна Зеленило : S,M,L,XL,XXL,Xxxls Должина На Ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време,боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Вклучен Пакет За Патувања : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. "УДОБНА ТКАЕНИНА : " Овие Женски Летни Врвови Се Изработени Од 95% Полиестер,5% Спандекс, меки,еластични и лесни, ладни и дишечки врвови од туника за жени. Извонредноста во изработката прави симпатичен изглед,покажува добра фигура. "СТИЛСКИ ДИЗАЈН : " Женски Врвови Жени Обични Лабави Кошули V Вратот Кратки Ракави Цвет Печатење Чипка Врвови Маици Маици. "ШАРМАНТНО НАСЕКАДЕ : " Совршени женски врвови за забава,секојдневна, плажа, клуб, дневна и летна облека. "СИТЕ НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки, хеланки,шорцеви или слаби фармерки. "НЕГА НА ОБЛЕКА : " Препорачано миење раце. машина за перење. наредени сува. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите