.

.

Женски Врвови Паѓаат Цветни Печатени Врвови За Капчиња Чипка Трим Против Вратот Маици Обични Лабави Пуловер Маици

Женски Врвови Паѓаат Цветни Печатени Врвови За Капчиња Чипка Трим Против Вратот Маици Обични Лабави Пуловер Маици

DEN 1.33
Износ

Големина : С Биста : 90см/35.43" Рамо : 36см/14.17" Ракав : 63см/24.80" Должина : 66см/25.98" Големина : М Биста : 96см/37.80" Рамо : 37.5 см/14.76" Ракав : 64см/25.20" Должина : 68см/26.77" Големина : Л Биста : 102см/40,16" рамо : 39см/15,35" ракав : 65см/25,59" должина : 70см/27,56" големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 40,5 см/15,94" ракав : 66см/25,98" должина : 72см/28,35" големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 42см/16.54" ракав : 67см/26.38" должина : 74см/29.13" есенски цветни Печатени Врвови За Жени капчиња чипка трим против вратот маици обични лабави маици за пуловеркарактеристики : + материјал ● изработен од полиестер, мек материјал, лесен И дише, одличен тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Зимски денови.①Карактеристики оваа секојдневна Зимска макси Блуза опремена со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечена со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на, но и откривање стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство . ●Стил € ова е Дуксер што ќе ве направи кул. Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.●Колокација● должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузален Дизајн На Качулка - овој моден блок во боја качулка со кратки ракави е совршен за летни активности и рутинска употреба, дише и лесен, флексибилен и еластичен. Лабава Фитинг - оваа секојдневна кошула е во состојба да одговара на повеќето луѓе без разлика во каква форма се, дизајнерот точно знае како да ја направи ниту премногу тесна, ниту премногу лабава, се додека ја изберете вистинската големина, не треба да се грижите дали ви изгледа добро или не. Уникатен Дизајн - оваа секојдневна кошула е дизајнирана да се спари со вашите омилени хеланки, фармерки, шорцеви, па дури и чизми или патики, спарува речиси сѐ во вашата гардероба, ви заштедува многу време при донесување одлуки, ќе изгледате прекрасно на улица во оваа кошула !. ●НЕГА за ПЕРЕЊЕ само за Миење Раце.Може железо на ниска температура не миење во машина не хемиско чистење Различни екрани може да прикажуваат различни бои. Ви предлагаме да ја проверите нашата табела со големини пред да нарачате и слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

R

Им се допаѓа и на купувачите