.

.

Женски Маици Секојдневен Цврст Круг Вратот Белата Е

Женски Маици Секојдневен Цврст Круг Вратот Белата Е

DEN 0.33
Износ

Женски Маици Секојдневен Обичен Кружен Врат Нулта Бела С (4) Ограничени количини, ексклузивно за !Бели Секојдневни Обични Женски Маици Женски Блузи, Блузи И Маици Женски Маици Големина И Вклопување(инч)Должина На ракавот Во сад Должина На Бистата На Манжетната на Рамената 2 XS 7.7 37.8 17.3 13.4 16.5 4 S 7.9 39.4 17.7 13.8 16.9 6 M 8.1 40.9 18.1 14.2 17.3 8/10 L 8.3 43.3 18.7 14.6 17.7 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Женски Маици Секојдневен Обичен Круг Вратот Бела С (4). Исечете Обични Женски Маици Краток Ракав Мало Истегнување бела S_US големина(4). Пол : Жени,Жена,Дама,Девојки, Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Бела. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Ракав : Обичен Ракав. Должина : Култура. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 100% Полиестер. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Чиста : Полу-Чиста. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *ПЛУС ГОЛЕМИНА : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

R

Им се допаѓа и на купувачите