.

.

Чоколадото Ме Прави Среќен Женска Маица На Херши Дами Маица Бриско Брендови Х

Чоколадото Ме Прави Среќен Женска Маица На Херши Дами Маица Бриско Брендови Х

DEN 2.00
Износ

SKU : 27 AH19-5000 L-LTPK-Xr. Кажете здраво на вашата нова омилена кошула со екипаж со долги ракави, Од Брендовите На Бриско! Мека, удобна и дизајнирана да трае, оваа кошула ќе биде во тешка ротација во вашата гардероба! Долгиот ракав во класичен стил е направен со памук за дишење и издржливост. Се одликува со беспрекорна јака на вратот на екипажот со двојна игла и тубуларно вклопување за минимален вртежен момент, така што ја одржува својата форма абење по абење и миење после миење. Оваа графичка кошула додава стилска забава на вашите секојдневни облеки и добро ќе се комбинира со многу предмети од вашиот плакар. Носете го со вашите омилени предмети, за совршен опуштен изглед! Ткаенината со средна тежина ве одржува топло без да бидете премногу тешки, идеални за поладни денови во пролет и fall. За детали за ткаенината, видете го описот. Премиум графиката го прави совршен додаток на вашата колекција ретро бонбони кошули. Сите кошули На Брендовите Бриско се професионално отпечатени во САД користејќи современа технологија.р. Клучни Карактеристики : Големина Х Голема : Ширина На Градите/Должина На Предната страна 23,25 "х 28". Полу-вграден крој со контурна силуета. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте. Нашите графички дизајни прават уникатни подароци за секој празник и пригода. Ова е официјално лиценциран производ.

R

Им се допаѓа и на купувачите