.

.

Женски Врвови Печатени Со Кратки Ракави Пеплум Обични Жени Летни Маици За Вратот Туника Кошули Сини 5XL

Женски Врвови Печатени Со Кратки Ракави Пеплум Обични Жени Летни Маици За Вратот Туника Кошули Сини 5XL

DEN 0.33
Износ

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен. Овој Врв е супер мек и изгледа елегантно! Носете ја оваа кошула кога сакате да ја покажете вашата помека и повеќе женствена страна. Телото на блузата има лабав крој што се движи со секој чекор што го правите.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Blue Size : 5xls Ракав Должина : Краток Ракав Деколте : V-Deckpattern : Печатени Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европа, Долмансезона : Пролет, Лето Повод : Семејство, Одмор, Работа, Вработување, патување пакет вклучени : 1 Компјутер Жени Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Оваа ткаенина одржува лесна, но не проѕирна,удобна и дише за носење. Трендовски, шарен дизајн на отпечатоци ви овозможува да ја изразите вашата личност. Мода, Специјален, Мек и прекрасен женски врв за лето, можете да го спарите со фармерки или нозе, Одлично За секојдневниот живот, забава, плажа,. Погодна Пригода : секојдневна, шопинг, датум, улица, канцеларија, работа, основна, плажа, забава, на отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. Оваа Летна Маица имаше подобро миење раце, суво обложено, но достапно е и машинско перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите