.

.

Женски врвови Лабава Тркалезна Вратот Текст Печатење Краток Ракав Маица Врвот

Женски врвови Лабава Тркалезна Вратот Текст Печатење Краток Ракав Маица Врвот

DEN 3.33
Износ

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 ВЕЛИКА британија : 8 Биста : 92см/36.22" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 16см/6.30" Должина : 65см/25.59"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 ВЕЛИКА британија : 10 Биста : 96см/37.80" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 17см/6.69" должина : 66СМ/25.98"големина : Л сад : 8 еу : 38 велика британија : 12 Биста : 102см/40.16" Рамо : 45см/17.72" ракав : 18см/7.09" ДОЛЖИНА : 68СМ/26.77"Големина : xl сад : 10 еу : 40 велика Британија : 14 биста : 108см/42.52" рамо : 46см/18.11" РАКАВ : 19cm/7.48" должина : 69cm/27.17"големина : xxl сад : 12 Еу : 42 велика британија : 16 биста : 114cm/44.88" рамо : 47cm/18.50" РАКАВ : 20cm/7.87" должина : 71cm/27.95"големина : xxxl Сад : 14 еу : 44 велика британија : 18 биста : 120см/47.24" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 21см/8.27" Должина : 72см/28.35"Погоден За секојдневен, работен, спорт, плажа, Враќање На УЧИЛИШТЕ, ОДМОР, ИЗЛЕГУВАЊЕ, КАНЦЕЛАРИЈА, секојдневно носење, Одмор, цела сезона итн.Карактеристики : Краток Ракав, Печатење Букви, Секојдневен, Симпатичен Графички, Врат, Смешна Изрека, Дизајн, Изгледа Секојдневно и Шик!Материјал : Лесна, многу мека и растеглива ткаенина, удобна за носење.Нашата големина Е азиска големина, која е помала од големината НА САД, Препорачуваме Големина На Нарачката.Машина за Перење информации за производот : Сезона : Пролет Aut Зима Пол : Жени Прилика : Мода, Дневна Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Содржина На Пакувањето : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица ♛Инструкции За Нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте и изберете ја соодветната големина пред да нарачате и обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќањето на стоката. Животот не е лесен и претприемништвото не е лесно, ве молиме разберете, ви благодариме за соработката. ♛Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-ХМОРА, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ♛Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 8282 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

R

Им се допаѓа и на купувачите