.

.

Plusенски плус пилум ти

Plusенски плус пилум ти

DEN 303.84
Износ

Погледнете одлично во оваа ласкава пилумска мета од избледена слава. Од половината нагоре изгледа исто како вашиот просечен мета, со вратот на лажичката и кратки ракави, но тука завршува споредбата. Прекрасно запалената ткаенина од половината ја прави оваа исклучително ласкава. Носете го со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа Единствената граница е вашата фантазија. Доаѓа во голем асортиман на бои по одлична цена без да се жртвува квалитет. Мекиот, мешавина од полиестер/рајонски дрес е лесен за миење, а деколтето за лажичка е без ознака за дополнителна удобност. Машинска миење, 65% полиестер, 35% Рејон Jerseyерси. 65% поли/35% Рејон Jerseyерси. Полу-опремени помли на пилум. Вратот на екипажот. Краток ракав . Без ознака за дополнителна удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите