.

.

Денот на Земјата Девојки кратки ракави Loveубов маица, големини 4-18

Денот на Земјата Девојки кратки ракави Loveубов маица, големини 4-18

DEN 287.20
Износ

Прославете го Денот на Земјата со оваа прекрасна маица за кратки ракави за графички печати за девојчиња. Оваа симпатична графичка мета лесно се спарува со омилените фармерки, шорцеви и хеланки за целосно удобен и обичен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Графички маици на Денот на Земјата за девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите