.

.

Женски Парк Јура Графичка Маица Со Кратки Ракави

Женски Парк Јура Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 2.00
Износ

Дајте му на вашиот изглед лифт со забавна Графичка Маица инспирирана Од Паркот Јура! Дизајниран со отпечаток што започнува со разговор напред, оваа маичка е изработена за комплименти со закривен раб за ласкаво (и удобно) вклопување. Стилизирајте го со вашите омилени фармерки и патики еден ден на училиште или поставете го со пријатно дно за викенд релаксација. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10 и носи големина М. Фит : Опуштено вклопување. Деколте : вратот На Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Кратки ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Графичко печатење напред. ● Универзални Слики. Сите Права Се Задржани. Паркот Јура Графичка Маица Со Кратки Ракави за Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите