.

.

Летна Женска Облека Благословена Да Се Вика Џиџи Кошула Љубители На Сончоглед Мајка Баба Маица Црна ХХ-Голема

Летна Женска Облека Благословена Да Се Вика Џиџи Кошула Љубители На Сончоглед Мајка Баба Маица Црна ХХ-Голема

DEN 2.67
Износ

Додадете боја во вашата униформа гардероба Со Женска Маица За Печатење О-Врат, блуза со кратки ракави направена од полиестер за удобност. Плус, тоа е без етикети, така што вашата кожа нема да биде иритирана од изгребани етикети. Изразете ги вашите мисли за моментот со оваа маичка со дизајн на пуловер на вратот на екипажот и графички принт. Кошулите се перат во машина или се перат рачно за лесна нега. Дизајн : предниот дел На Маичката е отпечатен со дезени, користејќи печатени илустрации, печатење во боја на вратоврска, кратки ракави и дизајн на тркалезна јака за да се донесе лежерен и модерен изглед. Нема да можете да одолеете на неговиот шарм, туку и да уживате во пофалбите на другите. Изработен од лесна, мека и еластична ткаенина, многу е удобен и погоден за целодневно носење. Инструкции за одржување : предлог превртете и измијте ја машината во ладна вода. Свртете внатре и исушете на ниска температура. Не избелувајте. Оваа маичка е совршена за секојдневен изглед со хеланки, фармерки, шорцеви, здолништа. Совршен за секојдневно секојдневно носење и секоја пригода, особено за канцеларии, забави, клубови и состаноци. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини Пред Да Купите. Совети : [Големина и Големина]Ако вашата големина е помеѓу две големини, се препорачува да изберете поголема големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите