.

.

Lee® женски редовен графички мета за кратки ракави

Lee® женски редовен графички мета за кратки ракави

DEN 207.68
Износ

Одликувајќи се со величествената убавина на пустината Мојаве во меки пастели, ова ограничено издание графички мета од Ли е совршена за уживање во одличното на отворено или да поминете викенд за да ги привлечете вашите омилени емисии. Направено од мека мешавина од памук и пространа, удобна вклопување, оваа графичка мета се чувствува добро како што изгледа. Редовно вклопување. Екипаж. Краток ракав. Графички принт на предните гради. Плетена конструкција. 50% памук, 50% полиестер. Стил #112345640.

R

Им се допаѓа и на купувачите