.

.

Женска Три-Мешавина Долги Ракави Екипажот Маица

Женска Три-Мешавина Долги Ракави Екипажот Маица

DEN 1.67
Износ

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисти време по време миење после миење.Забавно и непочитувано - подгответе се за модниот изглед пролет/лето со овие уникатни забавни бои кои изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријателите. Клементина Женски Три-Мешавина Долг Ракав Екипажот Вратот Врвот.

R

Им се допаѓа и на купувачите