.

.

Базиреј Женски Врвови Со Кратки Ракави Женски Врат На Екипажот Графички Отпечатоци Блуза Обична Летна Полите Неправилни Сплит Маици Сини

Базиреј Женски Врвови Со Кратки Ракави Женски Врат На Екипажот Графички Отпечатоци Блуза Обична Летна Полите Неправилни Сплит

DEN 265.44
Износ

Женски Врвови Со Кратки Ракави Женски Графички Отпечатоци На Вратот На Екипажот Блуза Обичен Летен Раб Неправилни Сплит Маици. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Полиестерски Ракави : Стил На Ракави Со Кратки Ракави : Стил На Краток Ракав : Шема На Вратот На Екипажот : Дебелина На Графички Отпечатоци : Лесен Стил : Секојдневен,Уличен Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил,Работа. Сезона : Пролет, Лето, Есенска Повод : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материја : овој летен секојдневен врв е изработен од Полиестер,ултра мек и удобен.Мека и добра во истегнување, која ве прегрнува на сите вистински места!. Дизајн : Краток Ракав ,Врат На Екипажот ,Графички Отпечатоци, Блуза ,Секојдневен,додава допир на елеганција,обезбедувајќи да изгледате и да се чувствувате одлично цел ден, додека лабавото вклопување овозможува лесно движење и максимална удобност. Натпревар : кошулите за жени лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа.Можете лесно да го напикате дното на горниот дел во панталоните, што ќе направи да изгледате пообично и Помодерно. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење, работа, училиште, јога, празници и патувања. Најдобри Подароци : женските врвови се совршени за мајки, тетки, баби и најдобри пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите