.

.

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

DEN 3.33
Износ

Време за освежување на врвно влечење. Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки ракави од Georgeорџ. Изработена во удобна ткаенина со влага за да ви помогне да ве олади и суви во текот на денот, оваа машка мачка има класичен екипаж и силуета со кратки ракави. Соберете повеќе од една и облечете ги овие маички соло како дел од вашиот изглед или поставете го под кошула со копче за додадени опции за стилизирање. Само на. Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. Fit : Редовно. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ниту. Маица со кратки ракави од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите