.

.

Каролини Богатства SS8119DDM Entlebucher Планински Куче Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства SS8119DDM Entlebucher Планински Куче Јадење Сушење Мат, 21

DEN 2.00
Износ

Каролини Богатства SS8119 DDM Entlebucher Планински Куче Јадење Сушење Мат, 14 x 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични Entlebucher уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

R

Им се допаѓа и на купувачите