.

.

Лидер Мешано Тркач Капа За Пливање За Долга Коса: Сребро: Возрасни возрасти 13+

Лидер Мешано Тркач Капа За Пливање За Долга Коса: Сребро: Возрасни возрасти 13+

DEN 1.33
Износ

Капачето За пливање На Тркачот Со Мешавина нуди удобно, водоотпорно вклопување во долготрајно и отпорно на кинење пакување, делумно благодарение на неговиот 100% хипоалергенски силиконски дизајн. Дизајниран за возрасни (на возраст од 13+) со долга коса. Боја : Сребрена. Удобно водонепропустливо. Отпорен на солзи. Практична торбичка за складирање за повеќекратна употреба. Хипо-алергенски 100% силициум. Една големина најмногу одговара.

R

Им се допаѓа и на купувачите