.

.

Каролини Богатства ППД3019ДДМ Абсорбента Сад Сушење Мат За Кујна Контра Полка Точки Цвеќиња Јадење Сушење мат х

Каролини Богатства ППД3019ДДМ Абсорбента Сад Сушење Мат За Кујна Контра Полка Точки Цвеќиња Јадење Сушење мат х

DEN 3.00
Износ

Каролини Богатства ППД3019ДДМ Абсорбента Сад Сушење Мат За Кујна Контра Полка Точки Цвеќиња Јадење Сушење Мат 14 х Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

R

Им се допаѓа и на купувачите