.

.

Богатства КАРОЛИНА ЦК7995ДДМ Лезбејка Гордост Јадење Сушење Мат, 21

Богатства КАРОЛИНА ЦК7995ДДМ Лезбејка Гордост Јадење Сушење Мат, 21

DEN 0.67
Износ

Богатства КАРОЛИНА ЦК7995ДДМ Лезбејка Гордост Јадење Сушење Мат, 14 х 21", разнобојни Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Додадете допир на талент и функционалност во кујната. Декоративни Јадење Мат. Мерки . Вода-Абсорбента Полиестер Лице. Вметнете Полиуретанска Пена. Полиестерска Мрежа Поставата.

R

Им се допаѓа и на купувачите