.

.

Летен Клиренс За Заштеди Јофуфед Капа За Пливање За Возрасни Удобно Еластично Капаче Силиконско Водоотпорно Капаче

Летен Клиренс За Заштеди Јофуфед Капа За Пливање За Возрасни Удобно Еластично Капаче Силиконско Водоотпорно Капаче

DEN 181.60
Износ

Капа За пливање За возрасни Удобно Еластично Капаче Силиконско Водоотпорно Капаче Карактеристики : Направено Од најновиот напреден силикон, тој е супер НЕЛИЗГАЧКИ и ВОДООТПОРЕН. Во споредба со латексот, тој не е само нетоксичен, туку е и пријателски настроен кон кожата. И едвај чувствувате дека ја носите оваа лесна капа за пливање додека пливате.Земете 3Д стерео дизајн заснован на американскиот тип на глава. Овој дизајн може ДА биде ЦВРСТО ЗАВИТКАН во вашата глава, НО БЕЗ ПРИТИСОК, ОДЛИЧНА ПРОСТОРИЈА за ПРОШИРУВАЊЕ и ПОУДОБНА ЗА НОСЕЊЕ, ИСТО ТАКА ПОМАЛА ОТПОРНОСТ на ПЛИВАЊЕ од традиционалниот дизајн.Креирај-оптимално вклопување. Целосно држете ги ушите, за да спречите прекумерен притисок и да ги заштитите од хлорид, песок и бактерии во водата. Покријте ги ушите слободно и слободно.Одликувајќи се со голема еластичност може лесно да се протега и да не се деформира по истегнување. Погоден за возрасни мажи или жени, и не треба да се грижите за долга коса или кратка коса.Подобро вклопување и поефикасно ја одржува вашата коса сува спречувајќи вода да влезе.Внимание : Силика гелот е затнат во пакувањето долго време и ќе има малку мирис кога ќе се додаде со силика гел. Можете да го ставите на проветрено место за да го исфрлите мирисот кога ќе ја примите стоката.Пакет : 1 х Капа За Пливање Капа За Пливање За Возрасни Удобно Еластично Капаче Силиконско Водоотпорно Капаче.

R

Им се допаѓа и на купувачите