.

.

Каролини Богатства МХ1063ДДМ ЧИВАВА Земи МЕ И Мене Душек За Сушење Садови, 21

Каролини Богатства МХ1063ДДМ ЧИВАВА Земи МЕ И Мене Душек За Сушење Садови, 21

DEN 3.33
Износ

Каролини Богатства МХ1063ДДМ ЧИВАВА Ме ОДНЕСЕ И Мене Душек За Сушење Садови, 14 х 21", повеќебојна Подлога за Сушење Садови со специфични уметнички дела од раса чивава од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

R

Им се допаѓа и на купувачите