.

.

Богатствата На каролина Пудлица Пролет Јадење Сушење Мат

Богатствата На каролина Пудлица Пролет Јадење Сушење Мат

DEN 783.84
Износ

Каролини Богатства ЦК1227ДДМ Пудлица Пролет Сад Сушење Мат, 14 х 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични Пудлица уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете ја оваа шарена Подлога за Сушење Садови за украсување За Пролет, Оваа Подлога за Сушење Садови е од колекцијата Богатства На Каролини Пролетно Куче. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

R

Им се допаѓа и на купувачите