.

.

- GXG Еластична Водоотпорна СТП Заштита На Ушите Долга Коса Спортски Базен СПА Капа Капа За Пливање За Мажи Жени Возрасни

- GXG Еластична Водоотпорна СТП Заштита На Ушите Долга Коса Спортски Базен СПА Капа Капа За Пливање За Мажи Жени Возрасни

DEN 2.67
Износ

краток опис не е достапен Еластична лента : еластична лента на дното на капачето за безбедно држење на косата внатре, може да ја заштити косата од базенот на белилото и други хемиски супстанции од. Удобно : лесниот и мек растеглив материјал е поудобен за носење и го олеснува ставањето и исклучувањето без заглавување на косата. Стп материјал : еластичната капа за пливање прифаќа висококвалитетен стп материјал, кој има функција на водоотпорен и сепак дише. Заштитете ја косата : капачето за базен може да ја задржи косата на место за време на пливање и да ја заштити вашата коса од сончеви зраци, хлор и солена вода или други супстанции во водата. Лесно за чистење : шапката за пливање стп е лесна за чистење, лесна за чување и долг работен век. Капата за пливање може да одговара на повеќето мажи и жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите