.

.

Каролини Богатства ЦК7655ДДМ Црн Кокер Спаниел Божиќ Секој Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства ЦК7655ДДМ Црн Кокер Спаниел Божиќ Секој Јадење Сушење Мат, 21

DEN 0.33
Износ

Каролини Богатства ЦК7655ДДМ Црн Кокер Спаниел Божиќ Секој Јадење Сушење Мат, 14 х 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични кокер Спаниел уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

R

Им се допаѓа и на купувачите