.

.

Каролини Богатства BB1485DDM Абсорбента Јадење Сушење Мат За Кујна Контра Бернски Планински Куче Расипан Куче Живее Тука

Каролини Богатства BB1485DDM Абсорбента Јадење Сушење Мат За Кујна Контра Бернски Планински Куче Расипан Куче Живее Тука

DEN 0.33
Износ

Каролини Богатства Bb1485ddm Абсорбента Јадење Сушење Мат За Кујна Контра Бернски Планински Куче Расипан Куче Живее Тука Бернски Планински Куче Расипан Куче Живее Тука Јадење Сушење мат. Оваа Подлога за Сушење Садови содржи уметнички дела На Планинско Куче Од Берна. Одличен подарок за сопственик На Планинско Куче Од Берна. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

R

Им се допаѓа и на купувачите