.

.

Возрасни И Деца Пливање Лента За Глава За Нуркање Пливање Капење

Возрасни И Деца Пливање Лента За Глава За Нуркање Пливање Капење

DEN 3.00
Износ

Опис : * Сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален* еластичноста може да ја инсталираат возрасни и деца*Погоден за пливање, нуркање, капење, рафтинг активности итн.Спецификација : *Материјал : Гума*Боја : Розова Сина Црна Зелена (Како Што Покажуваат Сликите)*Препорака За Големина; Л : погоден за луѓе со обем на глава поголем од 59 см м : 55 см одговара на повеќето луѓе С : 50см е погоден за деца под пет години * Тежина : Околу 20гпакетот вклучува : 1 х лента за пливање : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Возрасни И Деца Пливање Лента За Глава За Нуркање Пливање Капење.

R

Им се допаѓа и на купувачите