.

.

Каролини Богатства 8746DDM Божиќ Санта Флер Де лис Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства 8746DDM Божиќ Санта Флер Де лис Јадење Сушење Мат, 21

DEN 191.84
Износ

Каролини Богатства 8746 DDM Божиќ Санта Флер Де лис Јадење Сушење Мат, 14 x 21", разнобојни Прослават божиќ празник со Овој Божиќ декоративни Јадење Сушење мат. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е Од Каролини Богатства Њу Орлеанс категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

R

Им се допаѓа и на купувачите