.

.

Каролини Богатства ЦК1277ДДМ Фараонот Пес Пролет Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства ЦК1277ДДМ Фараонот Пес Пролет Јадење Сушење Мат, 21

DEN 303.84
Износ

Каролини Богатства ЦК1277ДДМ Фараонот Пес Пролетта Јадење Сушење Мат, 14 х 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични фараонот Песна уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете ја оваа шарена Подлога за Сушење Садови за украсување За Пролет, Оваа Подлога за Сушење Садови е од колекцијата Богатства На Каролини Пролетно Куче. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

R

Им се допаѓа и на купувачите