.

.

Жените не штипкаат. нема проблеми. чипка хај-крој краток гаќи стил 5109ј

Жените не штипкаат. нема проблеми. чипка хај-крој краток гаќи стил 5109ј

DEN 1.00
Износ

Ворнер Не Штипка. Нема Проблеми. Здраво Исечен Краток Со Чипка (5109Ј). Нема нотка, нема проблем. Оваа елегантна гаќи има широк, растеглив текстуриран појас за удобно вклопување. Изработени од полиестер/еластан. Широкиот, мек појас на истегнување нема да копа или штипка. Покриен еластичен долж отворите на нозете. Висок пораст. Умерена задна покриеност. Без ознаки. Зашиено памучно меѓуножје за удобност. Жените На ворнер Не Штипкаат. Нема Проблеми. Чипка Краток Краток Стил НА Гаќи 5109 J : Широк појас на чипка нема да копа. Свилен микрофибер. Целосно покривање на седиштата. Здраво-Краток Краток.

R

Им се допаѓа и на купувачите