.

.

Бали Удобност Револуција Микрофибер Краток, Руменило Розова Галактичка Црвена Безвременска Виолетова Ретро Женска

Бали Удобност Револуција Микрофибер Краток, Руменило Розова Галактичка Црвена Безвременска Виолетова Ретро Женска

DEN 2.67
Износ

Нема возење нагоре. Нема копање. Нема линии. Само блажена мекост во текот на целиот ден. Свилен микрофибер за флексибилно вклопување. Беспрекорната конструкција изгледа мазна под облеката. Целосниот краток краток ви дава дарежлива покриеност напред и назад. Висок пораст : седи малку под природниот струк. Тесните ленти за нозе и плетениот појас помагаат да се минимизираат линиите на гаќичките. Нема ознака или шевови за триење или триење. Создадете соодветен сет со нашите градници За Револуција На Удобност и врвот на културата. Понудени во удобен 3-пакет. Целосниот краток краток ви дава дарежлива покриеност напред и назад. Висок пораст : седи малку под природниот струк. Тесните ленти за нозе и плетениот појас помагаат да се минимизираат линиите на гаќичките. Создадете соодветен сет со нашите градници За Револуција На Удобност и врвот на културата. 100% најлон. 10/11. Црвенило Розова/Галактичка/Црвена/Безвременска Виолетова Ретро. Жени. Бали. Кратко.

R

Им се допаѓа и на купувачите