.

.

Ханес Женски Рециклиран Микрофибер Модерен Низок Пораст Краток Избрани 8

Ханес Женски Рециклиран Микрофибер Модерен Низок Пораст Краток Избрани 8

DEN 1.00
Износ

Ханес Женска Обнова Микрофибер Кратка Долна Облека, 3-Пакет. Овој Женски Модерен Краток Ханес е направен со рециклиран полиестер, оваа гаќи е добра за вас и за планетата. Супер мека ткаенина што дише што не се вози нагоре за да се чувствувате добро колку што изгледате. Со малку пониска линија на половината, овие модерни гаќички се гардероба што мора да ја имате. Еколошки облека, без жртвување на дизајнот ,esетиката или целата удобност. Носете ја промената што сакате да ја видите. Добро за тебе, добро за планетата. 91% рециклиран полиестер. Супер мека ткаенина што дише. Нема возење нагоре. 100% Памук Лагер. Пакетот може да се рециклира. Безначаен за целодневна удобност. Боите може да вклучуваат : бетон, космичка слива, црна. Материјал Од Ткаенина : 91% Полиестер; 9% Спандекс. Инструкции За Нега на ткаенина : ладно миење Во Машина со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува медиум. Не пеглајте. Земја на Потекло : Виетнам. Боја : Овие гаќички доаѓаат во избрано пакување во боја, боите може да бидат различни отколку што е прикажано на сликата. Стил : РМ39АС. 3 Пакување.

R

Им се допаѓа и на купувачите