.

.

Женскиот Краток Пакет Долна Облека Со Висок Струк, Што Ја Отстранува Влагата, Основен 7

Женскиот Краток Пакет Долна Облека Со Висок Струк, Што Ја Отстранува Влагата, Основен 7

DEN 2.33
Износ

ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ КУЛ ханес мулти-пакетот женски гаќи со висок струк е направен од памук со прстен кој е удобен и лесен. Нашите експерти ги дизајнираа овие гаќички со ултра мек појас што спречува вашата долна облека да стиска и врзува и да не вози ленти за нозе што им помагаат да останат на своето место. Исто така, сакаме како нивната кул технологија за Удобност ја отстранува влагата, одржувајќи ве ладни и суви, без разлика што носи вашиот ден. Внатрешноста без ознаки ја носи удобноста, за вклопување што сигурно ќе го сакате. И нашиот омилен дел од сите? Овие женски гаќички Ханес се достапни во пригоден 6-пакет за едно-и-направено шопинг. ВИСОК ПОРАСТ, БЕЗ ВОЗЕЊЕ-Дизајниран Со висок пораст и пошироки страни за целосна покриеност. Лентите за нозе без возење помагаат да ги задржите вашите гаќи на место. УДОБНОСТ ШТО ЈА ЗАСЛУЖУВАТЕ-ултра мек појас ги спречува женските гаќички да стискаат и врзуваат, плус тие се без ознаки, што ги прави одлична опција за секојдневно носење. Удобност ШТО ЈА ОТСТРАНУВА ВЛАГАТА-технологијата За Ладна Удобност помага да бидете ладни и удобни во текот на денот. ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА-од големини на памучна долна облека 6-12, нашите повеќе опции за големина на женска долна облека го прават купувањето едноставно. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Изработена од памук со прстен (загреаните обрасци се мешавина од памук). ВРЕДНОСТ ШТО ЈА ОЧЕКУВАТЕ-Достапна во удобен 6-пакет за леснотија на складирање. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење на овие гаќички во ладна вода за да помогне во намалувањето на потрошувачката на енергија. Супер мека кул ткаенина За Удобност ја отстранува влагата за да ве одржува ладни и суви. Краток пресек има повисок пораст и одлична покриеност на седиштата. Мекиот памук што дише доаѓа однапред за самоуверено вклопување, измијте го после миење. Ултра мек појас нема да штипне или врзува. Нема возење до нога бендови останете на место за целодневна удобност. Практично 6 Пакување.

R

Им се допаѓа и на купувачите